Euroweek 2019

 

W dniach 4 – 8 lutego 30-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką p. Izabeli Jastrzębskiej-Dorockiej i p. Joanny Pasiowiec wzięła udział w obozie językowym Euroweek w Polanicy Zdroju. Szeroki program zajęć obejmował udział naszych uczniów w licznych prezentacjach krajów nie tylko Unii Europejskiej ale również całego świata np.: Kolumbia, Meksyk, Indonezja, Wietnam, Azerbejdżan. Uczniowie poznali różnorodność kulturową i geograficzną w/w państw. Mieli okazję poznać tradycje, religie i zwyczaje z różnych stron świata. Dzięki temu uczyli się tolerancji i szacunku, a jednocześnie podnosili swoje umiejętności z języka angielskiego. Poprzez różnorodne i liczne gry, tańce i zabawy językowe uczyli się integracji, pracy w grupie, rozwijali kreatywność i komunikatywność. Do aktywnej i twórczej pracy rozgrzewali ich zmotywowani, młodzi i entuzjastyczni wolontariusze, którzy zarażali radością i chęcią do poznawania kultur innych państw a tym samym do nauki języka angielskiego. Udział w obozie był świetnym sposobem na niestandardową naukę języka angielskiego i niepowtarzalną szansą na poznanie wspaniałych ludzi.

Galeria zdjęć