W naszej szkole, w okresie przedświątecznym trwa coroczna akcja „Podaruj radość”. Akcja prowadzonaPODARUJ RADOŚĆPokaż galerie jest w ramach szkolnego Koła Charytatywnego, którego opiekunem jest pani Anna Rapacz. Nasze Koło Charytatywne współpracuje ze Stowarzyszeniem Pomocy Polakom na Wschodzie „Kresy”. Współpraca ze Stowarzyszeniem trwa już ponad dwadzieścia lat. Przyniesione dary- I tura- trafią do polskich szkół i hospicjum na Białorusi. W tym roku akcja zostaje przedłużona do końca grudnia. Organizatorzy kierują ogromne podziękowania za przyniesione już dary i proszą o dalsze wsparcie akcji (przybory szkolne, artykuły spożywcze, artykuły higieniczne, środki czystości itp.). Drobny gest potrafi zdziałać dużo dobrego. Zachęcamy do aktywnego udziału w akcji. Mamy nadzieję, że w okresie przed świętami Bożego Narodzenia znajdziecie chwilę, by podarować komuś choć odrobinę radości.

 

M. Janczy